גרין לייט מתכונים ומסעדות ללא גלוטן לחיות עם צליאק - כל מה שרצית לדעת על צליאק

הפתעות מתוקות מעלית

שלל ממתקי עלית נטולי גלוטן

במפעל הממתקים שטראוס עלית עומלים לקראת בוא האביב במלוא המרץ להגשים את חלומם של הרגישים לגלוטן. במפעל נחנכו פסי ייצור בהם החלו לייצר שלל ממתקים, שוקולדים וחטיפים מלוחים ללא גלוטן.  קווי היצור כוללים כ- 40 מוצרים שיכנסו בקרוב מאוד לרשימת הקניות של הצליאקים.

הבשורה המשמחת לצלאקים תיתן את אותותיה כבר לקראת חג הפסח (אם כי ישנם כמה מוצרים שיהיו זמינים גם בפורים). אז תוכלו למצוא ברשתות השיווק הגדולות, במרכולים ובקיוסקים מגוון רחב של מוצרים נטולי גלוטן מבית היוצר של חברת הממתקים הלאומית של ישראל שטראוס עלית. 

שילוט ללא גלוטן - קווי ייצור במפעל עלית

סיור במפעל עלית

במסגרת העלאת המודעות - נערך לראשונה סיור בין קווי הייצור של ממתקים ללא גלוטן במפעל שטראוס עלית. במהלך הביקור לקחנו חלק בפעילות מיוחדת במינה: צפינו במכונות שמייצרות עבורנו ממתקים ללא גלוטן - סוכריות טופי, מסטיקים, שוקולדים, חטפי בריאות, אנרגיה, מאפים ועוד.

כחלק מהביקור במפעל עלית נחשפנו לרמת המודעות, השמירה על פסי ייצור נקיים מגלוטן, כמו גם הלוגו המיוחד, סמל שיודפס על שלל המוצרים שנקיים מגלוטן.

סמל הפרח עם כף היד הפתוחה

איזה כיף כף עושים היום? בואו לקחת פסק זמן ולצאת עם הילדים לחפש את סמל הפרח עם כף היד הפתוחה על שלל הממתקים והחטיפים ללא גלוטן של שטראוס עלית. הסמל נועד להקל על זיהוי מוצרים ללא גלוטן. מעתה אין צורך לחפש את האותיות הקטנות מאחורי החפיסות אלא לזהות בקלות את הסמל החדש שמעיד כי המוצר שבחרנו נטול גלוטן.

להלן רשימת מוצרי שטראוס עלית מעודכנת ללא גלוטן >>
 

תגובות באתר: (0)
קטגוריות