גרין לייט מתכונים ומסעדות ללא גלוטן לחיות עם צליאק - כל מה שרצית לדעת על צליאק

להיט: מצות כרמל ללא גלוטן

להיט השנה בקרב הרגישים לגלוטן, מצות ללא גלוטן. קוראים להן ריבועים – רקיקי מצות. הן נראות בדיוק כמו מצות רגילות, הטעם נפלא, בארה"ב ואירופה נהנים מהם כבר שנים. חברת כרמל הישראלית מייצרת את המצות ומציעה אותם לשיווק גם בישראל.

חברת כרמל רקיקי מצות בע"מ

חברת כרמל רקיקי מצות בע"מ, שוכנת באזור התעשייה של פתח תקווה, חברת כרמל מאמינה כי ניתן לייצר ולשווק מוצרי בריאות ללא גלוטן במהלך כל השנה.

חברת כרמל עוסקת בתחום שנים רבות, היא פיתחה ליין רחב של מוצרים: רקיקים, קרקרים, מצות ריבועים, כל המוצרים בליין מכילים פחות מ-20 חלקי מיליון גלוטן. המוצרים רובם מיוצאים לכל רחבי העולם.

מצות כרמל  - קרקרים ללא גלוטן

יצאנו לבדוק - לא הפסקנו לאכול

המצות והקרקרים שחברת כרמל משווקת מדהימים, הם פריכים, הטעם נפלא והמוצרים מהווים פתרון מעולה לחג הפסח כמו גם לאירוח כמו : ערב גבינות ויין, קרקרים לסלטים, דגים מעושנים, כריכונים פריכים, חובבי הבישול יעידו כי עם מוצרים כאלו השמים הם הגבול ויד הדמיון נטויה.

הליין נטול גלוטן, שמיוצר ומשווק על ידי חברת כרמל רקיקי מצות אינם מכילים חיטה ודגן. המוצרים מבוססים על עמילנים מטפיוקה ומתפו"א. ללא קטניות ומכילים פחות מ-20 חלקי מיליון גלוטן

חדש !!! פרורי מצה - לטיגון ואפיה כשר לפסח

המצות כרמל כובש את השוק לקראת חג הפסח, פרורי מצה - לטיגון ואפיה כשר לפסח. המוצר שמשווק בישראל נקרא טיגונית-פירורי צ'יפס ומהווה פתרון לטיגון שניצלים, קציצות ועוד.

מחיר שווה לכל כיס

השנה עם איכות כזאת של מצות ומחיר שווה לכל כיס, שווה לגשת לחנות המפעל, שם תוכלו לרכוש מצות ללא גלוטן שיתנו לצליאקים שלכם להרגיש כמו כולם על ידי שולחן החג.

איפה ניתן להשיג:

המצות, הריבועים, הקרקרים כולם נמצאים בחנות המפעל: רחוב היצירה 11, פתח תקווה

טלפון : 03-9225424

למידע מורחב : מצות כרמל

 וכן ברשתות שיווק, קמעוניות מזון, בתי טבע ועוד.

לחברת כרמל רקיקי מצות אישור משרד הבריאות האמרקאי בנושא גלוטן

כשר לפסח בהשגחת הרבנות פ"ת והבד"צ
 

תגובות באתר: (1)
קטגוריות