גרין לייט מתכונים ומסעדות ללא גלוטן לחיות עם צליאק - כל מה שרצית לדעת על צליאק

מותג המזון free מציע מוצרים ללא גלוטן

מוצרים וחידושים ללא גלוטן - לא לצליאקים בלבד

כהורה לילדים צליאקים כבר למעלה מ- 12 שנים, אפשר היום להביט לאחור לחייך ולשמוח לנוכח מדף המוצרים ללא גלוטן שכבר מזמן אינו מדף בודד וזנוח בקצה הסופר, אלא לאט לאט התפרש ועתה הוא תופס חלק נכבד במחלקת המזון הבריא.
 
אין ספק שהשינוי נעשה מתוך מודעות עולה של הציבור לאורח חיים בריא, ומתוך ידיעה הולכת וגוברת כי הגלוטן גורם לתופעות לוואי לא רק לחולי הצליאק אלא גם לאוכלוסיה רחבה הרבה יותר, מה שהופך מדף זה לעשיר ומתמלא במוצרי מזון איכותיים, בריאים ולא פחות מכך- גם טעימים (מאוד!).
 
מוצרי חברת free | צילום: מוזה פרסום ושיווק
בתמונה : מוצרי חברת free | צילום: מוזה פרסום ושיווק
 

מותג המזון free

מותג המזון free המציע מוצרים ללא גלוטן השיק לאחרונה מוצרים חדשים במטרה להעשיר את מגוון המוצרים ללא גלוטן, לתת מענה לארוחת בוקר או ערב מזינה ומלאה בסיבים תזונתיים וכן מענה בריא לחטיף אחר הצהריים, לשעות העבודה או הלימודים.
 

סדרת גרנולות החדשה- מקור אנרגיה מעולה

סדרת הגרנולות החדשה שהשיק מותג free היא בעלת יתרונות רבים ומסייעת לשמור על אורח חיים בריא. הגרנולה העשויה שיבולת שועל מלאה היא בעלת ערכים תזונתיים גבוהים. היא מהווה מקור מעולה לסיבים תזונתיים המסייעים בעיכול המזון, ולכן רבי חשיבות  לחולי הצליאק במיוחד.
 
בסדרת הגרנולות החדשה נעשה שימוש רק בשיבולת שועל נקיה מגלוטן שנבחרה ונבררה היטב. הסדרה גם מותאמת היטב לחך הישראלי. היא כוללת שלושה מוצרים: גרנולה ללא תוספת סוכר המכילה 51% שיבולת שועל מלאה, גרנולה בתוספת דבש המכילה 59% שיבולת שועל מלאה וגרנולה בתוספת שוקולד המכילה 61% שיבולת שועל מלאה.
 

נפלאות הגרנולה

הגרנולה לסוגיה מהווה מקור נהדר לאנרגיה, מקור נהדר לויטמינים מקבוצת B החשובים מאוד, מקור למינרלים כמו אבץ ומגנזיום. ניתן עם זאת לשדרג אותה עוד יותר עם פירות טריים ומיובשים או אגוזים ושקדים ולהוסיף למנה ויטמינים נוספים ושומן איכותי.
 
עד היום הרגישים לגלוטן היו צריכים להסתפק בתחליפים המבוססים על פצפוצי אורז או תירס. היום גם הם מקבלים גרנולה המבוססת על שיבולת שועל השייכת למשפחת הדגנים המלאים ונחשבת מזינה יותר.
 

חטיפי אנרגיה - נשנוש מזין להעלאת האנרגיה

סדרת החטיפים של free מציעה גם חטיפים נהדרים המצוינים כארוחת ביניים קלה או לזמנים שאתם נמצאים מחוץ לבית. כך תחסכו לכם קניה של ג'אנק לא בריא ותיהנו מחטיף טעים, משביע ומזין.
 
הסדרה כוללת שני סוגי חטיפים: חטיף בוטנים וקשיו עם שוקולד מריר מעולה או חטיף בוטנים ושקדים עם פיסטוק ושוקולד מריר מעולה. שני החטיפים מזינים בזכות הבוטנים, השקדים והקשיו המכילים סידן, מגנזיום, אשלגן, אבץ ושאר דברים טובים. נציין כי גם החטיפים וגם סדרת הגרנולות הם כשרים ופרווה.
תגובות באתר: (0)
קטגוריות