גרין לייט מתכונים ומסעדות ללא גלוטן לחיות עם צליאק - כל מה שרצית לדעת על צליאק

כרמית משיקה: סדרת חטיפים ללא גלוטן

חופשי ללא גלוטן

חברת כרמית הייתה בין חברות המזון הראשונות בישראל שדאגו לייצר ממתקים ללא גלוטן. עד לאחרונה סיפקה החברה מענה למוצרים כמו : סוכריות על מקל, מרשמלו, סוכריות גומי ועוד.

לאחרונה לאחר הליך פיתוח ארוך יוצאת החברה בסדרה רחבה של חטיפים שתאפשר לרגישים לגלוטן להנות מחטיפים איכותיים וטעימים.

במהלך חודש ינואר 2016 התבשרנו כי חברת כרמית, משיקה סדרת חטיפים ללא גלוטן הכוללת וופלים ושוקולדים בטעמים מגוונים ובאריזות משפחתיות, שקיות אישיות של קוביות ואצבעות וופל. סדרת החטיפים חופשי ללא גלוטן מיוצרת בישראל והיא פתרון אידיאלי לאירועים וחגיגות הכוללים ילדים רגישים לגלוטן, אירוח או אלו המחפשים נשנוש מתוק.

חטיפים ללא הפסקה

כהורים לילדים הסובלים מרגישות לגלוטן, מצאנו את עצמנו לא אחת בסיטואציה לא נעימה - בה אנו נאלצים לעמוד מול הילדים בניסיון להסביר בהיגיון שהחטיף אותו אוכלים חבריהם לגן או לכיתה מכיל גלוטן חיטה ולכן אסור להם להשתתף ב"חגיגה המתוקה".

זה מכאיב וצובט בלב, לעמוד בצד ולראות את פניהם הנפולות של הילדים האהובים, מאוכזבים ולפעמים גם בוכים מתוך ידיעה שאין לנו פתרון מידי שישפר ולו במעט את ההרגשה.

לכן, הבשורה המשמחת על סדרת חטיפים ללא גלוטן על ידי חברת כרמית הכוללת : וופלים בטעם שוקולד, קוביות וופל במילוי קרם אגוזים, אצבעות וופל, חטיפי שוקולד עם צימוקים וקורנפלקס היא בהחלט בשורה משמחת ומעודדת.

איפה ניתן להשיג

סדרת החטיפים החדשה של כרמית נמצאת במדפים ברשתות השיווק, תחת המותג "חופשי ללא גלוטן". המוצרים כוללים כשרות בד"צ וכשרות של העדה החרדית. ומחירם לצרכן נע בין 6.90 ₪ ל - 10.90 ₪. בהתחשב בעובדה כי מדובר בחטיפים ללא גלוטן , בהחלט מדובר במחירים שווים ללא כיס. 
 

תגובות באתר: (2)
קטגוריות