גרין לייט מתכונים ומסעדות ללא גלוטן לחיות עם צליאק - כל מה שרצית לדעת על צליאק

גרין לייט

גרין ליט - מאפים ללא גלוטן

גרין לייט - חברת מוצרים ללא גלוטן

האם אתם מכירים את הביטוי "האדם הינו מה שהוא אוכל"? ביטוי זה, בו משתמשים תזונאים רבים בא להעיד על כך שהמזון שאנו מכניסים לגופנו משפיע על בריאותנו, על המצב הגופני ועל המצב הנפשי שלנו.

האכילה היא פעולה החביבה על רבים מאיתנו אך לעיתים רחוקות אנו באמת שוקלים כיצד היא תורמת לנו או להבדיל, פוגעת בנו. בשנים האחרונות המודעות לתזונה הולכת וגוברת ואיתה ההבנה שחלקנו רגישים למאכלים מסוימים. כך תוכלו למשל למצוא אנשים הרגישים למאכלי חלב, או אנשים שצריכת מוצרים המכילים גלוטן התבררה כפוגעת בבריאותם.

מהו גלוטן?

גלוטן הוא למעשה חלבון שאותו ניתן למצוא בדגנים. בגלוטן משתמשים כמרכיב בתהליך יצור לחם ומיני מאפים. אנשים הרגישים לגלוטן סובלים ממחלה הנקראת צליאק שגורמת להרס רירית המעי הגס על ידי מערכת החיסון.

הצליאק היא מחלה גנטית שעלולה לגרום לבעיות התפתחותיות, לבעיות במערכת העיכול, במערכת העצבים, ולבעיות נוספות כמו אי פריון, כאבי פרקים ונשירת שיער. אם אתם חוששים שאתם סובלים מהמחלה, תוכלו לגלות זאת על ידי בדיקת דם המסוגלת לאתר את הבעיה. למרות שרוב האנשים החולים בה מאובחנים כבר בילדות, בשנים האחרונות יותר ויותר מבוגרים מגלים שגם הם רגישים לגלוטן ומחפשים אפשרויות תזונה אחרות.

לא אוכלים לחם

אנשים הסובלים מצליאק מתקשים למצוא מוצרים איכותיים היכולים להשלים את תזונתם. תארו לעצמכם לא להיות מסוגלים לאכול לחם, עוגות, עוגיות ומיני מאפים אחרים פשוט מפני שאכילתם תזיק לבריאותכם.

ברשתות השיווק הגדולות קשה למצוא מבחר מוצרים רב שאינו מכיל גלוטן ואל המרווח הזה נכנסה לאחרונה חברת גרין לייט שזיהתה את הצורך והחלה לייצר ולספק מוצרים איכותיים נטולי גלוטן.

מוצרים ללא גלוטן

חברת גרין לייט שמה לה למטרה לייצר מוצרי מאפה ללא גלוטן שאינם נבדלים ממוצרים רגילים המכילים גלוטן ואפילו מוצרים טעימים יותר מהמוצרים הרגילים. החברה השקיעה זמן רב ומשאבים בפיתוח סדרת המוצרים ללא גלוטן שלה. רבים שטועמים מהמוצרים שחברת גרין לייט מציעה מתקשים להאמין שאכן מדובר במוצרים ללא גלוטן. המוצרים של חברת גרין לייט בהחלט מוכיחים שניתן לייצר מוצרים ללא גלוטן, שיהיו טעימים לכל.

על החברה ועל המוצרים

חברת גרין לייט היא תוצר של שיתוף פעולה בין "איתנ'ס מבית קונדיטוריית אביב" לחברת "הדר טכנולוגיה". שתי החברות זיהו את הפוטנציאל העיסקי, וכמו שיודע כל בוגר של לימודי מנהל עסקים, כשיש ביקוש בשוק ניתן לעשות שיתוף פעולה ולהצליח. החברות איחדו כוחות, הביאו את הידע הטכני, את הניסיון המצטבר של שתיהן, והשיקו קו איכותי המציע מוצרים בעלי סטנדרטים גבוהים במיוחד. בנוסף, אנשי מנהל עסקים משתי החברות כתבו תוכנית עסקית שאפשרה ייצור המוני של מוצרים איכותיים.

החברה מציעה מגוון גדול של מוצרים כמו לחמניות ומאפים מסוגים שונים, לחמים, עוגות, עוגיות, מאפי שמרים ומאפי עלים. כל מה שתחפצו תוכלו למצוא במוצרי החברה שמעניקה שלל פתרונות, לאנשים הרגישים לגלוטן, שאינם צריכים עוד להתפשר. אם אתם סובלים מרגישות לגלוטן, או מכירים אדם שסובל מרגישות כזו, אנו ממליצים לכם לנסות את מוצרי גרין לייט. אנו מבטיחים כי ברגע שתנסו, לא תוכלו להפסיק לטעום מהם.

צור קשר
חייגו עכשיו: 052-3453928 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
תגובות באתר: (0)
קטגוריות